Godło
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Szkoła partnerska


Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

CIEKAWA LEKCJA W HOTELU

wp_20171121_019w

W dniu 21 listopada klasa I C, kształcąca się w zawodzie technik hotelarstwa, odbyła
w ramach ciekawej lekcji wycieczkę do dwóch rzeszowskich hoteli Grand i Bristol.

Celem wycieczki było pokazanie młodzieży obiektów hotelarskich o wysokim standardzie, zapoznanie ich ze strukturą organizacyjną oraz wyposażeniem hoteli, a także przekazanie informacji o zakresie obowiązków pracowników różnych działów hotelu.

Wycieczka bardzo się uczniom podobała. Mieli oni okazję zobaczyć pokoje, sale wielofunkcyjne i restaurację „Wesele” w pięciogwiazdkowym Bristolu, a także zwiedzić pokoje i apartament prezydencki w czterogwiazdkowym hotelu Grand, gdzie często zatrzymują się znane osobistości odwiedzające Rzeszów. Niektóre pokoje w hotelu Grand wyposażone są w prywatną saunę i wannę z hydromasażem, co znacznie wykracza poza określony przez cztery gwiazdki standard. Interesującym miejscem dla młodzieży była też strefa rekreacyjna w hotelu Grand, z basenem, saunami i jacuzzi. Oba rzeszowskie hotele cieszą się bardzo dobrą opinią wśród gości i są świetną wizytówką naszego miasta.

Co roku, umożliwiamy uczniom pierwszych klas hotelarskich zwiedzenie hoteli, aby przybliżyć im specyfikę zawodu, zmotywować ich do nauki i pomóc w wyborze miejsca przyszłych praktyk.

Być może ktoś z naszych pierwszoklasistów zechce wybrać jeden z tych hoteli na swoje przyszłe miejsce pracy po ukończeniu szkoły:)