Godło
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Szkoła partnerska


Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

KINO NA TEMAT

3 listopada 2017 zaplanowano wyjście młodzieży do kina Helios na film „Dwie korony”. Jest to  obraz w pełni prezentujący wciąż jeszcze mało znaną historię życia i losy polskiego zakonnika i świętego Maksymiliana Kolbego. Wyjście jest organizowane w ramach projektu „Kino na temat”.

Głównym założeniem tego projektu jest kontakt młodzieży z odpowiednimi tekstami kultury współczesnej (film), które mają za zadanie pomóc nauczycielom i wychowawcom w modelowaniu pozytywnych postaw moralnych młodych ludzi, jak również kształtować świadomego odbiorcę współczesnych, audiowizualnych tekstów kultury.

Wychowawcy proszeni są o zgłaszanie chętnych klas do piątku, 27 października 2017r.

Cena udziału w jednym spotkaniu to 12 złotych od osoby.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału!

 

Organizatorzy: Anna Patron i Katarzyna Dawidowska.