Godło
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Szkoła partnerska


Archiwum

STYPENDYŚCI 2016/2017

KANDYDATKA DO STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

SADO ANNA KL. 3D – ŚREDNIA 5,69

STYPENDIUM DYREKTORA SZKOŁY

KL. 1A

Mazur Karolina 4,9

Marzęciak Klaudia 5,0

Paśkiewicz Estera 5,05

Hałoń Katarzyna 5,05

Hejnowicz Magdalena 5,05

Kuczek Konstancja 5,1

Kwasiżur Kamila 5,2

Świerk Kamila 4,9

KL. 1B

Siłka Marzena 4,94

Wilczak Klaudia 5,0

Cioch Marlena  5,0

Hetel Agnieszka  5,11

KL. 1C

Bar Andżelika 4,91

Kowal Aleksandra 5,05

Gudyka Michał 5,00

KL. 1D

Burda Anna 5,33

Fołta Mateusz 5,48

Franiszyn Dominika 5,48

Jedlińska Julia 5,05

Jedlińska Wiktoria 5,00

Kapałka Natalia 5,38

Kowal Zuzanna 5,14

Lasak Izabela 4,95

Maciołek Ewelina 4,95

Magdoń Aneta 5,00

Matynia Julia 4,95

Miąsik Adrian 5,33

Piekarczyk Magdalena 5,19

Olbrycht Aniela 5,33

Śliż Karolina 4,95

KL. 2A

Hart Magdalena 5,17

Czapla Klaudia 5,11

Hawro Olga 5,16

KL. 2B

Szpakowska Wiktoria 4,94

KL. 2C

Bielska Weronika 5,0

Szpond Natalia 5,05

Wiącek Martyna 5,26

Wąsacz Joanna 5,29

Ladzińska Dominika 5,11

Mroczka Elżbieta 4,94

KL. 2D

Banaś Martyna 5,24

Bąk Aneta 5,19

Dańko Aleksandra 5,29

Dziedzic Kamil 5,10

Dziki Gabriela 5,5

Hinc Karolina 5,38

Kicińska Gabriela 5,48

Kuraś Sylwia 4,9

Kwolek Magdalena 5,05

Kwoszcz Julia 5,38

Łyszczarz Sandra 4,95

Misiewicz Paweł 5,10

Oleksy Paweł 4,95

Pasternak Izabela 5,33

Paśkiewicz Natalia 5,0

Piwońska Natalia 5,05

Sadło Kinga 5,48

Słapińska Agnieszka 5,48

Smycz Sylwia 5,10

Walendziak Kinga 5,4

Wiethy Zuzanna 5,38

Wojtunik Klaudia 5,48

Wszołek Magdalena 4,9

Zadernowska Natalia 4,95

KL. 2E

Noga Joanna 5,23

Kłeczek Dominika 4,92

Szalacha Karolina 5,23

KL. 3A

Barnuś Katarzyna 5,0

Jaworska Sylwia 5,0

Patrycja Kiełb 5,14

Kontek Mariola 5,14

Pieja Justyna 5,0

KL. 3B

Jacek Justyna 5,0

KL. 3C

Szeliga Urszula 4,94

KL. 3D

Bachórz Natalia 5,19

Czaban Roksana 5,63

Kołodziej Agata 5,44

Kołodziej Oktawia 5,5

Kraska Edyta 5,25

Kunasz Róża 5,67

Niewczas Barbara 5,0

Pelczar Magdalena 5,38

Sado Anna 5,69

Szwajdych Justyna 5,63

Świder Karolina 5,4

Włodarczyk Gabriela 5,25

KL. 3E

Bartoń Barbara 5,25

Kl . 4 ER

Burza Karolina 5,39

Drzał Monika 5,27

Kozdraś Kinga 5,52

Nowak Monika 5,42

Ożóg Ewelina 4,93

Tłuczek Kamila 5,71

Wilczak Paulina 5,61

Wolska Natalia 5,68

 

Kl.  4 ET

Gonet Dominika 5,71

Lichota Agnieszka 5,07

Młynarska Joanna 5,14

Sowa Monika 5,29

Stec Barbara 5,36

Kl. 4 HKL

Miazga Eliza

Stypendium Miasta Rzeszowa za wyniki
w nauce otrzymują:

KL. 3 D

Świder Karolina 5,4

Kl. 4 ER

Wolska Natalia  5,71

Tłuczek Kamila 5,71

Kozdraś Kinga 5,57

Burza Karolina 5,21

Nowak Monika 5,14

Kl. 4 ET

Gonet Dominika 5,71

Stec Barbara 5,36

Sowa Monika 5,29

Kl. 4 TŻ

Draguła Karolina – stypendium Miasta Rzeszowa za wybitne osiągnięcia

Stypendium „Nie zagubić talentu”

KL. 3 E Barbara Bartoń

STYPENDIUM MŁODY INŻYNIER

KL. 1A

Stecko Kinga

Świerk Kamila

Jankowska Gabriela

Mazur Karolina

Paśkiewicz Estera

Hałoń Katarzyna

Jedziniak Karol

 

KL. 1B

Maternia Sabina

KL. 1C

Gudyka Michał

Sutyła Dariusz

KL 1D

Burda Anna

Franiszyn Dominika

Jedlińska Julia

Kapałka Natalia

Kowal Zuzanna

Lasak Izabela

Magdoń Aneta

Matynia Julia

Miąsik Adrian

Pamuła Weronika

Piekarczyk Magdalena

Olbrycht Aniela

Śliż Karolina

Ożóg Łukasz

KL. 2A

Hart Magdalena

Rydza Dominika

Bury Wioletta

Czapla Klaudia

Hawro Olga

Kurnyta Karolina

Michalska Paulina

KL. 2B

Szpakowska Wiktoria

KL. 2C

Dziura Dominika

Bielska Weronika

Ladzińska Dominika

Mroczka Elżbieta

Szpond Natalia

Wiącek Martyna

Wąsacz Joanna

KL. 2D

Bąk Aneta

Dańko Aleksandra

Dziedzic Kamil

Dziki Gabriela

Hinc Karolina

Jaworski Konrad

Łyszczarz Sandra

Kicińska Gabriela

Kwoszcz Julia

Misiewicz Paweł

 Oleksy Paweł

Paśkiewicz Natalia

Piwońska Natalia

Sadło Kinga

Słapińska Agnieszka

Smycz Sylwia

Walendziak Kinga

Wanic Filip

Wiethy Zuzanna

Wojtunik Klaudia

Zadernowska Natalia

KL. 3A

Katarzyna Barnuś

Kaznowska Diana

Kwarta Wioletta

Jaszczyszyn Karolina

Zaborowska Małgorzata

Pieja Justyna

Piejko Karolina

Gubernat Agata

KL. 3 C

Pistor  Marcin

Rudnik Karolina

Wiewiura Joanna

KL. 3D

Bachórz Natalia

Czaban Roksana

Domka Maria

Faryniarz Karolina

Kraska Edyta

Kunasz Róża

Niewczas Barbara

Pasławska Patrycja

Pelczar Magdalena

Sado Anna

Szwajdych Justyna

Sarzyniak Edyta

Włodarczyk Gabriela