Godło
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Szkoła partnerska


Archiwum

ŚWIĘTO FUNDUSZY EUROPEJSKICH NA LOTNISKU W JASIONCE

W sobotę 20 maja 2017 roku na lotnisku w Jasionce odbyło się święto Funduszy Europejskich. Nasza szkoła tego dnia prezentowała swoją ofertę edukacyjną dla wszystkich odwiedzających terminal w Jasionce. Mieliśmy okazję zaprezentować kierunki kształcenia, a także, wpisując się w tematykę wydarzenia, praktyki zagraniczne, na które wyjeżdżają nasi uczniowie w ramach funduszy europejskich z programu Erasmus+.  W tym roku kierunkiem wyjazdu jest Hiszpania. Na naszym stole znalazły się pyszne zakąski: szpinakowe ślimaki, koreczki warzywne, fantazyjne tartinki, ciasto marchewkowo – orzechowe, ciasteczka bankietowe oraz znakomity koktajl truskawkowy.

Przygotowaliśmy też bufet przystawek dla VIP-ów, m.in.: melony w szynce serano, kalifornijskie śliwki w boczku, szpinakowe ślimaki, zawijańce z serem, łososiem i ruccolą, fantazyjne tartinki oraz czekoladowe naleśniczki z wiśniami. Potrawy zostały przygotowane przez uczniów z klasy 1B pod czujnym okiem pani mgr inż. Anny Ulan, ciastka wykonali nasi cukiernicy pod kierunkiem pani mgr inż. Marty Świder, a koktajl przygotowali uczniowie pod okiem mgr inż. Krystyny Radomskiej.

Bezpośrednio na lotnisku w promowaniu szkoły zaangażowani byli uczniowie z kl: 1 B, 2 D i 3 D pod opieką nauczycieli: mgr Moniki Dudy, mgr inż. Anny Górniak, mgr Sabiny Steckiej i mgr inż. Anny Ulan.