Godło

Nabór elektroniczny

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



KEZiT

Szkoła promująca zdrowie

Archiwum

Komunikaty

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami pod adresami:

https://men.gov.pl/pl/rekrutacja

https://www.pcen.pl/aktualnosci-pcen/aktualnosci-rzeszow/item/850-informacja-na-temat-rekrutacji-do-szkol-ponadpodstawowych-i-ponadgimnazjalnych-na-rok-szkolny-2019-2020-dla-absolwentow-szkol-podstawowych-i-gimnazjow.html

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem rekrutacji do klas I na rok szkolny 2019/2020

harmonogram_rekrutacja_2019_sp_gim

zarzadzenie_nr_30_harmonogramy_2019_2020

Uwaga!!!
 Wnioski o przyjęcie do klasy I można składać w sekretariacie szkoły  codziennie do godziny 15.00

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszej szkoły:

kierunki-ksztalcenia-1

ofeta-edukacyjna-dlaczego-chcesz-zostac-uczniem-zss

KOMUNIKAT

O czym warto pamiętać przed feriami – poradnik MEN.

poradnik-bezpiecznego-wypoczynku-men

Szkolny konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych „HOW WELL DO YOU KNOW THE UK AND THE USA?”

1

Konkurs odbędzie się w dniu 1 marca 2019 r. i będzie dotyczył wiedzy o kulturze, geografii i historii Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii oraz Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie proszone są o zgłaszanie swojego uczestnictwa do nauczycieli języka angielskiego do dnia 08.02.2019 r.

Serdecznie zapraszam!

Organizator konkursu: Angelina Tabor

ŻYCZENIA

Niech bezgraniczna Miłość

płynąca z betlejemskiego żłóbka

gości każdego dnia w naszych sercach.

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia.

Wszystkim Nauczycielom, Pracownikom i Uczniom

życzy 

Jadwiga Gargaś

Boże Narodzenie 2018r.

Komunikat

 nowy-obraz

Lista uczniów zakwalifikowanych na staż w Rimini
„Mój zawód – moja przyszłość”

2018-1-PL01-KA102-048682

projekt mobilności realizowany w ramach programu ERASMUS +
grupa II – od 11.03 – 29.03.2019

 


TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY:
1. Bajda Iga                                      kl. 1a

2. Cholewa Aleksander                 kl. 2a
3. Drożdż Ewelina                          kl. 2a
4. Stysiał Julita                               kl. 2a
5. Wiercioch Małgorzata              kl. 2a
6. Wrażeń Eryk                              kl. 2a
     Rezerwa: Osypka Weronika                kl. 2a
                      Drelich Wiktoria                  kl. 2a

TECHNIK ŻYWIENIA  I USŁUG GASTRONOMICZNYCH:
1. Barszczowski Damian               kl. 2b        

2. Bąk Patryk                                 kl. 3c
3. Brydak  Malwina                       kl. 2b
4. Czachor Natalia                         kl. 3b
5. Filip Gabriela                             kl. 3b
6. Grab Karolina                            kl. 2b
7. Grad Hubert                               kl. 2b
8. Maternia Sabina                         kl. 3b

9. Sadleja Gabriela kl. 3c

10.Winiarz Aleksandra                 kl. 3b

 

     Rezerwa: Kamyk Magdalena         kl. 3c
                      Dubaj Patrycja           kl. 2b

 

Opiekun: mgr inż. Małgorzata Pabjańska

PRAKTYKI ZAGRANICZNE

erasmus-logo

Uczniów, którzy aplikowali na staż w Rimini marzec 2019 zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną 6 grudnia 2018 (czwartek) o godz. 11.45 do sali 209.

Małgorzata Pabjańska
Edyta Kraska

konkursy1

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W V MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ!

611_1

Zespół Szkół Spożywczych ma zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału
w V Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej,
który ma odbyć się 30.11.2018 r.

Naszą ofertę kierujemy do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych
i ponadgimnazjalnych z Rzeszowa oraz okolic, którzy lubią i potrafią śpiewać a swoje umiejętności wokalne chętnie łączą z językowymi.

Organizatorzy:
Danuta Chmura, Monika Duda

regulamin-konkursu-2018

HARMONOGRAM MATURY PRÓBNEJ

indeks

W dniach 26-30 listopada 2018 r. odbędzie się w naszej szkole matura próbna.

  • W dniach 27-28 listopada maturzyści są zwolnieni z wszystkich zajęć dydaktycznych;
  • W dniach 26 i 29-30 listopada maturzyści zwolnieni są z zajęć dydaktycznych tylko w godzinach trwania egzaminu;
  • Sale do próbnego egzaminu maturalnego przygotowują wychowawcy klas maturalnych i zespół WF.

OBECNOŚĆ NA PRÓBNYM EGZAMINIE
UCZNIÓW DEKLARUJĄCYCH PRZYSTĄPIENIE DO MATURY
JEST OBOWIĄZKOWA!!!

Harmonogram

Język polski, poziom podstawowy                      26.11.2018 r. GODZ. 9.00

sala nr 5  – KLASY 4 A, 4 B, 4 D

sala nr 6 – KLASA 4 C

Język polski, poziom rozszerzony                          26.11.2018 r. GODZ. 12.15
sala nr 6

Matematyka, poziom podstawowy                          27.11.2018 r.  GODZ. 9.00

sala nr 5  – KLASY 4 A, 4 B, 4 D

sala nr 6 – KLASA 4 C

Matematyka, poziom rozszerzony                            27.11.2018 r.  GODZ. 12.15

sala nr 6

Język angielski, poziom podstawowy                       28.11.2018 r.  GODZ. 9.00

sala nr 4 – KLASA 4 A

sala nr 6 – KLASA 4 C

sala nr 7 – KLASA 4 B

sala nr 106 – KLASA 4 D (nr 1-17)

sala nr 105 – KLASA 4 D (nr 18-36)

Język angielski, poziom rozszerzony                          28.11.2018 r. GODZ. 11.15

sala nr 7 – KLASA 4 A, 4 B

sala nr 4 – KLASA 4 C

sala nr 105 – KLASA 4 D

Geografia, poziom rozszerzony                              29.11.2018 r. GODZ. 9.00

sala nr 205 – KLASA 4 A, 4 B

sala nr 206 – KLASA 4 C

sala nr 207 – KLASA 4 D (nr 1-17)

sala nr 208 – KLASA 4 D (nr 18-36)

Biologia, Historia, poziom rozszerzony               29.11.2018 r. GODZ. 11.00

sala nr 7

Chemia, WOS, poziom rozszerzony                      30.11.2018 r. GODZ. 9.00

sala nr 7

WSZYSTKIM ZDAJĄCYM ŻYCZYMY POWODZENIA! 

tablica